Garāžu vārti
Sekciju garāžu vārti ir populāra izvēle kopš parādīšanās tirgū, viegli pamanīt kāpēc. Sekciju vārti ir veidoti no vairākām atsevišķām sekcijām, kas nodrošina gludu darbību gan manuāli, gan darbinot ar automātiku.


Ātrgaitas vārti
Pvc auduma ātrgaitas vārti tiek plaši izmantoti gan iekštelpās, gan āra apstākļos, galvenā pvc auduma ātrgaitas vārtu priekšrocība ir ātrais atvēršanās laiks līdz 2 m/sek. Ātrgaitas vārti var tik vadīti ar fotosensoriem, magnētisko kontūru , tālvadības pulti, kā arī ar citiem vadības risinājumiem.

Bīdāmie vārti
Bīdāmie vārti ir labs risinājums platām iebrauktuvēm, bīdāmie vārti neaizņem daudz vietas, jo tie slīd paralēli sētai. Bīdāmo vārtu darbību neieteikmē laika apstākļi, vārti ir ilgmūžīgi pateicoties to vienkāršajai konstrukcijai.

Veramie vārti
Veramie vārti ir vienkārša konstrukcija, bet nepieciešama liela platība, lai tos virinātu. Veramo vārtu vērtnes tiek izgatavotas no tērauda, pēctam tiek apstrādātas ar pulverkrāsu. Vārtu pildijums var tikt pieskaņots sētai (koks, metāls un žoga siets).

Vārtu automātika
Vārti ir pirmā jūsu īpašuma drošības sistēma, kas dod jums drošības sajūtu, tāpēc iesakām vārtus aprīkot ar augstas kvalitātes automātiku, kuru uzstādam atkarībā no vārtu pielietojuma un izmantošanas intensitātes, iespējams vadīt ar tālvadības pulti, mobilo telefonu un kodu.

Iebraukšanas sistēmas
Automātiskās barjeras ir lielisks risinājums industriālajām teritorijām un autostāvvietām, liela priekšrocība ir tās atvēršanās ātrums un nelielās izmaksas. Piedāvājam barjeras ar strēles garumu līdz pat 10 metriem. Var tikt vadīta ar visiem vadības risinājumiem.

Bolardi
Iestrādāti ceļa segumā automātiskie bolardi nodrošina efektīvu veidu kā novērst nevēlamu auto plūsmu. Ar askētisku dizainu , bolardi piestāvēs gan privātmājai , gan rūpnieciskam objektam.